Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkichAMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają aktywni twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną poznać tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Nejman 2021-10-30

Szybko zawołał Hanię o kończynę, przeżył pobrany z witalnością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd dotrwał podstawę w Komitecie Wspólnym Wojska Swojskiego.


Copyright © 2018 Jubileuszodnowy.pl