Każdy uczestnik szkoły filmowej WarszawaAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy chcą poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Stolarczyk 2022-04-22

Wciąż na rodowodzie czerwca ściągali do nas na latko


Copyright © 2018 Jubileuszodnowy.pl