Spotkanie współorganizują

    JUBILEUSZ współorganizują

  • Szkoły Nowej Ewangelizacji  (SNE)
  • Wspólnota Przymierze Miłosierdzia
  • Ruch Światło Życie  (Światło-Życie)
  • Domowy Kościół
  • Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE  (Mamre)
  • Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA  (Galilea)
  • Stowarzyszenie „En Christo” – Szkoła Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego  (En Christo)
  • Wspólnota Gaudete
  • Alpha
  • Wspólnota Głos na Pustyni  (Głos Na Pustyni)
  • Mężczyźni Św. Józefa  (MśJ)
  • Odnowa w Duchu Świętym (Odnowa)
  • BETANIA – Wspólnota modlitewna – Parafia MB Nieustającej Pomocy os. Bohaterów Września 33
  • DROGAŚWIĘTA – Par. św. Katarzyny, Nowy Targ
  • EFFATHA – Chrzanów – Przy parafii Matki Bożej Różańcowej – Chrzanów (Effatha)
  • EFFATHA – Sułkowice – Sułkowice  (Effatha)
  • GAŁĄŹ SYKOMORY – Kościół MB Dobrej Rady, St. Prokocim, ul. Dygasińskiego 44a  (Gałąź Sykomory)
  • GÓRA KARMEL – Czerna 79
  • JA JESTEM – Par. Najśw. Imienia Maryi ul. Dzielskiego1 Kraków (Ja Jestem)
  • JANKI – Dominikanie
  • KANA – Chrzanów -Kościelec
  • KARMEL – 34-100 Wadowice, Karmelicka 22
  • KRZEW WINNY – Kościół Braci Mniejszych Kapucynów, ul. Loretańska 11, Kraków (Krzew Winny)
  • KRZYŻA ŚWIĘTEGO – ZAKOPANE
  • LIBERATIO – Mogiła
  • MAGNIFICAT – parafia Św Andrzeja Boboli Węgrzce
  • MANUS DOMINI – św. Jan Kanty – Kraków, ul. Jabłonkowska 18 (Manus Domini)
  • METANOIA – OS. Szklane Domy  (Metanoia)
  • MISERICORDIA – Parafia Miłosierdzia Bożego, Kraków, os. Na Wzgórzach 1A
  • „Pójdź za Mną” – MSZANA DOLNA – przy Parafii św. Michała
  • NAZARET – Miasteczko – Miasteczko Studenckie
  • NAZARET – Myślenice – Parafia Narodzenia NMP Myślenice  Ul. Królowej Jadwigi 5 Myślenice (Nazatet)
  • NOWE JERUZALEM Wspólnota Odnowy Życia Chrześcijańskiego  – Kościół pw. Św. Katarzyny Kraków, ul. Augustiańska 7  (Nowe Jeruzalem)
  • NOWE ZYCIE – Par. św. Brata Alberta os. Dywizjonu 303
  • Przemienienia – kościół parafialny pw. Sw. Maksymiliana Marii Kolbego, Kraków-Mistrzejowice, os. Tysiąclecia 86
  • RAFAŁA ŚW. GRUPA – Parafia pw. św. Rafała Kalinowskiego – ul. Bpa Albina Małysiaka 1 30-389 Kraków
  • REDEMPTOR – Szkoła Nowej Ewangelizacji „Sursum corda” – Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Kraków ul. Zamojskiego 56
  • RUAH – Parafia Bł. Anieli Salawy – Kraków, Al. Kijowska
  • ŚWIATŁO TABORU – Nowy Targ, Ludźmierska 17 – Par. św. Jadwigi Królowej
  • U ŹRÓDŁA – Kraków, ul. Kopernika 26
  • W DRODZE – Kraków ul. Kopernika 22
  • W Sercu Maryi – Łapsze Niżne, ul. Jana Pawła II 84
  • WIECZERNIK – Kraków ul. Dobrego Pasterza 4  (Wieczernik)
  • WIECZYSTE PRZYMIERZE – ul. Meissnera 20; 31-457 Kraków
  • Wola Justowska – Grupy modlitewne – parafia NMP Królowej Polski Kraków Al. Panieńskich Skał 18
  • SILOE – Kraków, Dębniki
  • CHARISMA – Prokocim – Kościół Rektoralny Św. Mikołaja z Torentino – Augustianie
  • SUCHA Beskidzka
  • Ararat – NIEPOŁOMICE  (Ararat)
  • Ain Karim  (Ain Karim)
  • Wspólnota Żywej Wiary Zakopane  –
  • Chleb Życia Wieliczka
  • Wspólnota Maryja  – Franciszkanie – ul. Franciszkańska 4 Kraków
  • Comunita Maria (Comunita Maria)
  • U Bożego Serca  – Parafia NSPJ Kraków – Pychowice
  • Magnalia Dei  – Ul Za Wodą – 34-323 Ślemień
  • „Słudzy Wody Żywej” – Gaj
  • Wspólnota Św. Jakuba – Raciechowice
  • Wspólnota Charyzmatyczna „NAIN”

Prezentacja środowisk Odnowy Charyzmatycznej

Jeśli chciałbyś włączyć się w organizacje to zapraszamy
organizatorzy@jubileuszodnowy.pl
webmaster@jubileuszodnowy.pl